Pakowacz na nocną zmianę (m/w/d)
Szukamy właśnie Ciebie! - Od zaraz, na nocną zmianę dla firmy logistycznej z branży spożywczej w Bruckberg.
Twoje zadania:
  • Komisjonowanie towaru na paletach zgodnie z zamówieniem
  • Obsługa wózka paletowego
  • Wizualna kontrola jakości towaru
Twoje kwalifikacje:
  • Gotowość do pracy na zmianę wieczorną od godziny 18:00 (dodatki za nocną zmianę od godziny 20:00).
  • Samochód i prawo jazdy mile widziane
  • Doświadczenie w branży logistycznej mile widziane
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Twoje atuty:
Jesteśmy międzynarodową grupą firm zatrudniającą ponad 20 000 pracowników w Niemczech, Austrii, Anglii, Czechach i USA.

  • Zatrudnienie na stałe
  • Szybka i nieskomplikowana rekrutacja
  • Możliwość zdobycia różnych kwalifikacji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dodatek branżowy
  • Dodatkowe świadczenia i dodatki opcjonalne
  • Premie świąteczne i bożonarodzeniowe
  • Bezpłatna odzież ochronna
  • Długoterminowa praca blisko zakwaterowania
  • Szansa na zatrudnienie bezpośrednio przez naszych klientów
  • Możliwości dalszego szkolenia związanego z pracą
  • Korzyści z naszej ponadregionalnej sieci Hofmann!
  • Indywidualne wsparcie i doradztwo w procesie aplikacyjnym
  • Wsparcie w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy

Z nami znajdziesz możliwości rozwoju osobistego poprzez dalsze szkolenia i różne zadania w renomowanych firmach z branży przemysłowej, handlowej i usługowej. Poszerzaj z nami swoje know-how - będziemy Ci towarzyszyć z indywidualnym doradztwem!

Twój kontakt w Hofmann:
Nie wahaj się i aplikuj już dziś. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania telefonicznie pod numerem 0871-96626-23 lub pocztą elektroniczną pod adresem: jobs-landshut@hofmann.info

Czekamy na wiadomość od Ciebie!

Wir sind gerne für Sie da:

Zögern Sie nicht und bewerben Sie sich noch heute. Gerne be­antworten wir Ihre Fragen telefonisch oder per E-Mail.

lade...