Kierowca ciężarówki transport drogowy (m/w/d)
Szukamy Ciebie! - Od zaraz, w pełnym wymiarze godzin pracy dla naszego renomowanego klienta z branży transportowej z siedzibą w 01983 Großräschen
Obowiązki:
  • Transport drogowy towarów w ruchu dalekobieżnym na trasach krajowych i regionalnych (Niemcy)
  • Prowadzenie ciągnika siodłowego wraz z naczepą
  • Załadunek i rozładunek towaru
  • Praca od poniedziałku do pątku

Wymagania:
  • Prawo jazdy na samochody ciężarowe CE
  • Karta kierowcy wraz z modułem/kodem 95
  • Doświadczenie na trasach dalekobieżnych i w ruchu krajowym i regionalnym (Niemcy)
  • Dobra znajomość języka niemieckiego (B1)

Oferujemy:
  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony zawartą bezpośrednio z firmą transportową
  • Stawka podstawowa 2650€/Brutto + diety dzienne od 14€ do 28€ + 9€ ryczałtu noclegowego

Ihr Kontakt zu Hofmann:
Nie zwlekaj aplikuj już teraz! Mówimy również po polsku.
CV prześlij na: piotr.wenecki@hofmann.info

Wir sind gerne für Sie da:

Zögern Sie nicht und bewerben Sie sich noch heute. Gerne be­antworten wir Ihre Fragen telefonisch oder per E-Mail.

lade...