Pomocnik produkcji generatorów wiatrakowych (m/k/d) od 16,46€/h

Szukamy Ciebie! - Od zaraz, w pełnym wymiarze godzin i 2-zmianowym systemie pracy dla naszego renomowanego klienta, producenta generatorów, wiatraków i turbin energetycznych z siedzibą w Magdeburgu.

Miejsce pracy:39130 Magdeburg

Oferta skierowana głównie do mieszkańców Magdeburga, Barleben, Königsborn,Schönebeck, Sülzetal, Burg, Wolmirstedt i powiatów ościennych

Opis stanowiska:
  • Przygotowanie podzespołów do montażu (oklejanie, kontrola wizualna)
  • Dostarczanie materiału na produkcję/powlekanie powierzchni
  • Nadzorowanie procesu powlekania powierzchni(czyszczenie wirników i stojanów)
  • Obróbka wtórna wirników i stojanów (czyszczenie gwintów, połączeń elektrycznych, powierzchni, utrwalanie nadanej kolorystyki
  • Przygotowanie wirników i stojanów do wysyłki
  • Przygotowanie materiałów do produkcji

Oczekiwania:
  • Wykształcenie zawodowe nie jest wymagane, mile widziane osoby początkujące jako ślusarz, mechanik
  • Dobra znajomość języka niemieckiego
  • Dobre zdolności manualne
  • Gotowość do pracy na zmiany

Oferujemy:
  • Niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony
  • Rosnące wynagrodzenie od 16,46€/h + dodatki branżowe od 7-go tygodnia zatrudnienia
  • Gratyfikacja urlopowa i bożonarodzeniowa
  • Bezpłatne środki ochrony osobistej wymagane w miejscu pracy
  • Możliwość przejęcia pracownika przez klienta
  • Opieka lekarza medycyny pracy i bhp
Kontakt z nami:
Nie zwlekaj - aplikuj zaraz!

W razie pytań dot. szczegółów zatrudnienia, warunków pracy i płacy zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Mówimy również po polsku. CV w języku niemieckim mile widziane.

Wir sind gerne für Sie da:

Zögern Sie nicht und bewerben Sie sich noch heute. Gerne be­antworten wir Ihre Fragen telefonisch oder per E-Mail.

lade...