Tokarz Operator maszyn cnc (m/w/d)
Szukamy Ciebie! - Od zaraz, w pełnym wymiarze godzin pracy dla naszego renomowanego klienta z branży obróbki metali z siedzibą w 01609 Gröditz
Obowiązki:
  • Produkcja / toczenie części przy pomocy obrabiarek cnc według rysunku
  • Gwintowanie i pasowanie części
  • Kontrola zgodności wymiarów
  • Prace transportowe przy pomocy żurawia mostowego
  • Przeglądy techniczne parku maszynowego

Wymagania:
  • Znajomość obróbki skrawaniem przy pomocy maszyn cnc, kierunek toczenie, frezowanie, wiercenie
  • Mile widziana znajomość sterowania Siemens 840D ale nie jest to warunek konieczny
  • Uprawnienia do obsługi suwnic/żurawii mostowych - możliwość nabycia uprawnień w zakładzie pracy
  • Dobra znajomość języka niemieckiego w celu samodzielnego wykonywania poleceń i zleconych zadań
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

Oferujemy:
  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Rosnące wynagrodzenie od 3-go miesiąca zatrudnienia 16,77€ + dodatki za pracę na zmiany
  • Możliwość przejęcia przez klienta już po 6-ciu miesiącach zatrudnienia
  • 300€/miesiąc zwrot kosztów dojazdu lub opłata zakwaterowania
  • Możliwość dokształcania zawodowego w zakładzie pracy
  • Gratyfikacja bożonarodzeniowa
  • Kantyna zakładowa
  • 30 dni urlopu rocznie

Ihr Kontakt zu Hofmann:
Nie zwlekaj - aplikuj już teraz. Rozmawiamy równiez po polsku.
CV prześlij na: piotr.wenecki@hofmann.info

Wir sind gerne für Sie da:

Zögern Sie nicht und bewerben Sie sich noch heute. Gerne be­antworten wir Ihre Fragen telefonisch oder per E-Mail.

lade...