Mechanik konstrukcji / spawacz
Firma I.K. Hofmann Sp. z o.o. założona w 1985 roku przez Ingrid Hofmann należy do pięciu największych agencji pośrednictwa pracy w Niemczech. W 90-ciu oddziałach firma zatrudnia ponad 10.000 pracowników. Firma posiada siedziby i spółki w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Słowacji, Czechach, Stanach Zjednoczonych i we Włoszech. Grupa zatrudnia łącznie około 16.000 osób.

Dla naszego klienta z branży metalurgicznej poszukujemy mechanikow (m/k/d) konstrukcji do pracy w pełnym wymiarze godzin i w systemie 2-zmianowym w 06862 Dessau-Roßlau

Oferta dedykowana do mieszkańców okolic Dessau, Zerbst, Köthen, Bitterfeld, Coswig, Lutherstadt-Wittenberg, Zörbig

Obowiązki:
  • Wykonywanie prac z zakresu konstrukcji stalowych zgodnie z planami produkcyjnymi
  • Transport wewnętrzny i prace załadunkowe
  • Przestrzeganie zakładowych przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy

Wymagania:
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Ukończone szkolenie zawodowe na stanowisku mechanika maszyn, slusarza, spawacza (lub porównywalne) oraz doświadczenie zawodowe
  • Umiejetnosc czytania rysunku technicznego
  • Uprawnienia spawalnicze 135, 136
  • Gotowość do pracy zmianowej w systemie 2-zmianowym
  • Gotowość do wykonywania prac montażowych (tymczasowo)

Oferujemy:
  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Atrakcyjne, rosnące wynagrodzenie (dodatki branżowe od 3-go miesiąca pracy)
  • Indiwidualne wsparcie i doradztwo przez cały okres trwania umowy
  • Dodatek urlopowy i świąteczny według taryfy BAP-DGB
  • Wyposażenie w środki ochrony osobistej wymagane w miejscu pracy
  • Możliwość obejrzenia zakładu i stanowisk pracy

Dane kontaktowe:
Nie zwlekaj, aplikuj jeszcze dzisiaj. W razie pytań dot. szczegółów zatrudnienia, warunków pracy i płacy zapraszamy do kontaktu telefonicznego 0151 19501543 lub mailowego:  piotr.wenecki@hofmann.info

Wir sind gerne für Sie da:

Zögern Sie nicht und bewerben Sie sich noch heute. Gerne be­antworten wir Ihre Fragen telefonisch oder per E-Mail.

lade...