Elektryk / Technik zakładowy w branży metalowej (m/k/d) 16,50€/h

Szukamy Ciebie! - Od zaraz, w pełnym wymiarze godzin i 4-brygadowym systemie pracy dla  renomowanej odlewni żeliwa i  obróbki metali z siedzibą w 01990 Ortrand / Brandenburgia.

Miejsce pracy: 01990 Ortrand / Brandenburgia

Oferta skierowana również do mieszkańców Schwarzheide, Ruhland, Lampertswalde, Elsterwerda, Schwepnitz, Königsbrück, Großenhain, Lauchhammer i powiatów ościennych
Opis stanowiska:
  • Naprawa, przeglądy techniczne i utrzymanie w ruchu maszyn i urządzeń
  • Instalacja i oddawanie do eksploatacji maszyn i urządzeń
  • Wykrywanie błędów i usterek oraz ich usuwanie
  • Przeprowadzanie kontroli technicznych i bezpieczeństwa eksploatacji maszyn i urządzeń

Oczekiwania:
  • Wykształcenie zawodowe jako elektryk, elektronik, technik elektryk lub podobne
  • Dobra znajomość języka niemieckiego
  • Otwartość na nowinki techniczne
  • Podstawowa znajomość oprogramowania SPS (Siemens S7) mile widziana
  • Podstawowa znajomość pneumatyki i hydrauliki mile widziana
  • Gotowość do pracy na zmiany w 4-brygadowym systemie pracy (możliwa praca na 2 lub 3 zmiany)
  • Prawo jazdy i samochód osobowy w celu dotarcia do miejsca pracy - warunek konieczny

Oferujemy:
  • Niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony
  • 16,50€/h brutto plus zwrot kosztów dojazdu do pracy
  • Gratyfikacja urlopowa i bożonarodzeniowa
  • Bezpłatne środki ochrony osobistej wymagane w miejscu pracy
  • Możliwość przejęcia pracownika przez klienta
  • Opieka lekarza medycyny pracy i bhp
  • Pomoc i wsparcie w znalezieniu zakwaterowania

Kontakt z nami:

Nie zwlekaj - aplikuj zaraz!

W razie pytań dot. szczegółów zatrudnienia, warunków pracy i płacy zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Mówimy również po polsku. CV w języku niemieckim mile widziane.

Wir sind gerne für Sie da:

Zögern Sie nicht und bewerben Sie sich noch heute. Gerne be­antworten wir Ihre Fragen telefonisch oder per E-Mail.

lade...