Pracownik Produkcyjny w branży motoryzacyjnej (m/w/d)
Szukamy pracownika produkcji (m/w/d) do produkcji samochodów sportowych w segmencie premium w Lipsku

Zarobki 20,24€ - 27,24€

Twoje zadania:
  • montaż części do nadwozia,
  • kontrola jakości podzespołów mechanicznych i elektrycznych,
  • obsługa specjalistycznych narzędzi produkcyjnych, w tym klucze udarowe itp.
  • optymalizacja procesów produkcyjnych.

Twoje kwalifikacje:
  • doświadczenie w pracy w branży motoryzacyjnej,
  • dobra komunikacja i umiejętność pracy w zespole,
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym,
  • własne auto (nie jest to wymóg konieczny)
  • gotowość do pracy dwuzmianowej i w soboty.

Twoje korzyści:
  • umowa na czas nieokreślony,
  • szybki i nieskomplikowany proces rekrutacyjny,
  • wynagrodzenie brutto od 20,24€ do 27,24€,
  • ubranie robocze,
  • premia świąteczna i urlopowa,
  • szansa na przejęcie bezpośrednio pod firmę,
  • opieka polskiego koordynatora.

Kontakt z nami:
jeżeli masz dodatkowe pytania jesteśmy do Twojej dyspozycji pod numerem telefonu +493752756715 lub 015119501701.

Dokumenty aplikacyjne możesz wysłać na E-Mail zwickau@hofmann.info albo przez Whats-App

Cieszymy się na kontak z Tobą.

Wir sind gerne für Sie da:

Zögern Sie nicht und bewerben Sie sich noch heute. Gerne be­antworten wir Ihre Fragen telefonisch oder per E-Mail.

lade...