Operator CNC ab 17€/h
Szukamy Ciebie! - Od zaraz, w pełnym wymiarze godzin i 3-zmianowym systemie pracy dla naszego renomowanego klienta z Freibergu.

Deine Aufgaben:
  • Obróbka części odlewanych na 5-osiowych maszynach obróbczych CNC (frezowanie/toczenie) ze sterowaniem Heidenhain lub Siemens
  • Programowanie urządzeń w najnowocześniejszą technologię
  • Mocowanie i ustawianie odlewów do dalszej obróbki
  • Wykonywanie obróbki CNC według rysunków lub specyfikacji klienta
  • Tworzenie lub adaptacja programów NC z systemami CAM Tebis lub TopSolid na podstawie rysunków
  • Kontrola i dokumentacja tolerancji

Deine Qualifikationen:
  • Ukończone szkolenie na operatora maszyny CNC lub dalsze szkolenie na specjalistę CNC
  • Doświadczenie w obróbce mechanicznej pojedynczych części lub małych ilości na 5-osiowych centrach obróbczych CNC
  • Biegła znajomość sterowników Heidenhain i/lub Siemens
  • Dobra znajomosc j.niemieckiego min.B2
  • Samodzielność, nastawienie na jakość i wyniki
  • Dokładność i sumienność
  • Gotowość do pracy na zmiany
Ihr Vorteil:
Oferujemy:
  • Niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony
  • Rosnące wynagrodzenie od 17€ w zależności od kwailifikacji i doświadczenia zawodowego + dodatki branżowe od 7-go tygodnia zatrudnienia
  • Gratyfikacja urlopowa i bożonarodzeniowa
  • Bezpłatne środki ochrony osobistej wymagane w miejscu pracy
  • Przejęcie pracownika przez klienta po pol roku pracy
  • Opieka lekarza medycyny pracy i bhp
  • Zwrot kosztow zakwaterowania

Ihr Kontakt zu Hofmann:

Kontakt z nami:
Nie zwlekaj - aplikuj zaraz!

W razie pytań dot. szczegółów zatrudnienia, warunków pracy i płacy zapraszamy do kontaktu telefonicznego 015119501543.Mówimy również po polsku.CV w języku niemieckim mile widziane.

Wir sind gerne für Sie da:

Zögern Sie nicht und bewerben Sie sich noch heute. Gerne be­antworten wir Ihre Fragen telefonisch oder per E-Mail.

lade...